Kalender Fotballkamper

man tir ons tor fre lør søn
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Kvik Halden G13-1 – Råde G13-1 7 – 1 14:00
Kvik Halden G13-1 – Råde G13-1 7 – 1 @ Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
mai 18@14:00-15:19
BDO-serien G13 år KM avdeling 03 (runde 5) Kvik Halden G13-1 – Råde G13-1 Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi) lørdag 18.05.19 14.00 www.fotball.no
19
Moss G19-1 – Råde G19-1 4 – 1 13:00
Moss G19-1 – Råde G19-1 4 – 1 @ Melløs KG
mai 19@13:00-14:44
G19 KM avdeling 02 (runde 5) Moss G19-1 – Råde G19-1 Melløs KG søndag 19.05.19 13.00 www.fotball.no
Drøbak-Frogn G14-1 – Råde G14-1 5 – 2 15:00
Drøbak-Frogn G14-1 – Råde G14-1 5 – 2 @ Frogn KG
mai 19@15:00-16:19
BDO-serien G14 år KM avdeling 01 (runde 3) Drøbak-Frogn G14-1 – Råde G14-1 Frogn KG søndag 19.05.19 15.00 www.fotball.no
Indre Østfold FK – Råde Kvinner Senior 01 3 – 2 17:00
Indre Østfold FK – Råde Kvinner Senior 01 3 – 2 @ Slitu idrettspark
mai 19@17:00-18:44
3. divisjon kvinner (runde 4) Indre Østfold FK – Råde Kvinner Senior 01 Slitu idrettspark søndag 19.05.19 17.00 www.fotball.no
Ekholt G12 2 – Råde G12 Rød – 18:00
Ekholt G12 2 – Råde G12 Rød – @ Ekholt KG 9er B
mai 19@18:00-19:14
BDO-serien G12 år Lillegutter 9er avd. 07 (runde 5) Ekholt G12 2 – Råde G12 Rød Ekholt KG 9er B søndag 19.05.19 18.00 www.fotball.no
Råde G16-1 – Trosvik G16-1 0 – 2 19:00
Råde G16-1 – Trosvik G16-1 0 – 2 @ Råde Idp KG
mai 19@19:00-20:29
BDO-serien G16 år KM avdeling 02 (runde 5) Råde G16-1 – Trosvik G16-1 Råde Idp KG søndag 19.05.19 19.00 www.fotball.no
20
Skogstrand – Råde Menn Senior 02 – 20:15
Skogstrand – Råde Menn Senior 02 – @ Skogstrandbanen KG
mai 20@20:15-21:59
5. divisjon menn (runde 6) Skogstrand – Råde Menn Senior 02 Skogstrandbanen KG mandag 20.05.19 20.15 www.fotball.no
21
Drøbak-Frogn G10 Blå – Råde G10 Hvit – 18:00
Drøbak-Frogn G10 Blå – Råde G10 Hvit – @ Ullerud Match 7er B
mai 21@18:00-19:09
Fortum-serien G10 avd. 04 (runde 5) Drøbak-Frogn G10 Blå – Råde G10 Hvit Ullerud Match 7er B tirsdag 21.05.19 18.00 www.fotball.no
Eika Krapfoss G9 Grønn – Råde G09 Rød – 18:15
Eika Krapfoss G9 Grønn – Råde G09 Rød – @ Eikabanen Bingen
mai 21@18:15-19:09
Fortum-serien G09 avd. 07 (runde 4) Eika Krapfoss G9 Grønn – Råde G09 Rød Eikabanen Bingen tirsdag 21.05.19 18.15 www.fotball.no
Ås KVI 07-1 – Råde Kvinner Senior 02 – 19:45
Ås KVI 07-1 – Råde Kvinner Senior 02 – @ Block Watne Hallen 7er
mai 21@19:45-20:59
Kvinner Senior 7-er (runde 5) Ås KVI 07-1 – Råde Kvinner Senior 02 Block Watne Hallen 7er tirsdag 21.05.19 19.45 www.fotball.no
22
Råde J14-1 – Hafslund J14-1 – 17:00
Råde J14-1 – Hafslund J14-1 – @ Råde Idp KG
mai 22@17:00-18:19
BDO-serien J14 år KM avdeling 01 (runde 8) Råde J14-1 – Hafslund J14-1 Råde Idp KG onsdag 22.05.19 17.00 www.fotball.no
Råde G08 Blå – Eika Krapfoss G8 Hvit – 17:30
Råde G08 Blå – Eika Krapfoss G8 Hvit – @ Råde Idp KG Ny 5er B-1
mai 22@17:30-18:24
Fortum-serien G08 avd. 05 (runde 4) Råde G08 Blå – Eika Krapfoss G8 Hvit Råde Idp KG Ny 5er B-1 onsdag 22.05.19 17.30 www.fotball.no
Råde G10 Rød – Drøbak-Frogn G10 Grønn – 18:30
Råde G10 Rød – Drøbak-Frogn G10 Grønn – @ Råde Idp KG ny 7er A
mai 22@18:30-19:39
Fortum-serien G10 avd. 03 (runde 5) Råde G10 Rød – Drøbak-Frogn G10 Grønn Råde Idp KG ny 7er A onsdag 22.05.19 18.30 www.fotball.no
Råde G19-1 – Lisleby G19-01 – 20:15
Råde G19-1 – Lisleby G19-01 – @ Råde Idp KG
mai 22@20:15-21:59
G19 KM avdeling 02 (runde 7) Råde G19-1 – Lisleby G19-01 Råde Idp KG onsdag 22.05.19 20.15 www.fotball.no
23
Hafslund J14-2 – Råde J14-2 – 18:30
Hafslund J14-2 – Råde J14-2 – @ Hafslundbanen KG
mai 23@18:30-19:49
BDO-serien J13/14 år 9er avdeling 02 (runde 3) Hafslund J14-2 – Råde J14-2 Hafslundbanen KG torsdag 23.05.19 18.30 www.fotball.no
Råde G12 Blå – Aremark G12 – 18:30
Råde G12 Blå – Aremark G12 – @ Råde Idp KG ny 7er B
mai 23@18:30-19:34
BDO-serien G12 år Lillegutter 7er (runde 4) Råde G12 Blå – Aremark G12 Råde Idp KG ny 7er B torsdag 23.05.19 18.30 www.fotball.no
Askim FK G13-2 – Råde G13-1 – 19:15
Askim FK G13-2 – Råde G13-1 – @ Askim KG
mai 23@19:15-20:34
BDO-serien G13 år KM avdeling 03 (runde 7) Askim FK G13-2 – Råde G13-1 Askim KG torsdag 23.05.19 19.15 www.fotball.no
Råde G15-1 – Fredrikstad G15-1 – 19:15
Råde G15-1 – Fredrikstad G15-1 – @ Råde Idp KG
mai 23@19:15-20:44
BDO-serien G15 år KM A-sluttspill (runde 1) Råde G15-1 – Fredrikstad G15-1 Råde Idp KG torsdag 23.05.19 19.15 www.fotball.no
24
Sprint-Jeløy MEN 03 – Råde Menn Senior 03 – 18:30
Sprint-Jeløy MEN 03 – Råde Menn Senior 03 – @ Bellevue KG
mai 24@18:30-20:14
7. divisjon Menn avd 02 (runde 4) Sprint-Jeløy MEN 03 – Råde Menn Senior 03 Bellevue KG fredag 24.05.19 18.30 www.fotball.no
Selbak MEN 01 – Råde Menn Senior 01 – 19:00
Selbak MEN 01 – Råde Menn Senior 01 – @ Selbak stadion
mai 24@19:00-20:44
Amedialigaen (runde 7) Selbak MEN 01 – Råde Menn Senior 01 Selbak stadion fredag 24.05.19 19.00 www.fotball.no
25
Lervik G14-1 – Råde G14-1 – 14:30
Lervik G14-1 – Råde G14-1 – @ Manstad KG
mai 25@14:30-15:49
BDO-serien G14 år KM avdeling 01 (runde 7) Lervik G14-1 – Råde G14-1 Manstad KG lørdag 25.05.19 14.30 www.fotball.no
Trosvik J14-1 – Råde J14-1 – 15:00
Trosvik J14-1 – Råde J14-1 – @ Merkur 2 KG
mai 25@15:00-16:19
BDO-serien J14 år KM avdeling 01 (runde 9) Trosvik J14-1 – Råde J14-1 Merkur 2 KG lørdag 25.05.19 15.00 www.fotball.no
26
27
Råde G12 Rød – Rygge G12 – 18:30
Råde G12 Rød – Rygge G12 – @ Råde Idp KG Ny 9er A
mai 27@18:30-19:44
BDO-serien G12 år Lillegutter 9er avd. 07 (runde 6) Råde G12 Rød – Rygge G12 Råde Idp KG Ny 9er A mandag 27.05.19 18.30 www.fotball.no
Råde Menn Senior 02 – Lervik Menn A – 20:15
Råde Menn Senior 02 – Lervik Menn A – @ Råde Idp KG
mai 27@20:15-21:59
5. divisjon menn (runde 7) Råde Menn Senior 02 – Lervik Menn A Råde Idp KG mandag 27.05.19 20.15 www.fotball.no
28
Råde G09 Rød – Sprint-Jeløy G9 Rød – 17:30
Råde G09 Rød – Sprint-Jeløy G9 Rød – @ Råde Idp KG Ny 5er B-1
mai 28@17:30-18:24
Fortum-serien G09 avd. 07 (runde 5) Råde G09 Rød – Sprint-Jeløy G9 Rød Råde Idp KG Ny 5er B-1 tirsdag 28.05.19 17.30 www.fotball.no
Vansjø/Svinndal G8 1 – Råde G08 Blå – 17:30
Vansjø/Svinndal G8 1 – Råde G08 Blå – @ Kirkebygden KG 5er B-1
mai 28@17:30-18:24
Fortum-serien G08 avd. 05 (runde 5) Vansjø/Svinndal G8 1 – Råde G08 Blå Kirkebygden KG 5er B-1 tirsdag 28.05.19 17.30 www.fotball.no
Borgar G12 – Råde G12 Blå – 18:30
Borgar G12 – Råde G12 Blå – @ Borgar mini
mai 28@18:30-19:34
BDO-serien G12 år Lillegutter 7er (runde 5) Borgar G12 – Råde G12 Blå Borgar mini tirsdag 28.05.19 18.30 www.fotball.no
Råde J12 1 – Berg J12 Blå – 18:30
Råde J12 1 – Berg J12 Blå – @ Råde Idp KG 7er A
mai 28@18:30-19:34
BDO-serien J12 år Lillejenter 7er (runde 6) Råde J12 1 – Berg J12 Blå Råde Idp KG 7er A tirsdag 28.05.19 18.30 www.fotball.no
HSV G10 Titans – Råde G10 Rød – 19:00
HSV G10 Titans – Råde G10 Rød – @ Soon Arena 7er B1
mai 28@19:00-20:09
Fortum-serien G10 avd. 03 (runde 6) HSV G10 Titans – Råde G10 Rød Soon Arena 7er B1 tirsdag 28.05.19 19.00 www.fotball.no
Rolvsøy G16-2 – Råde G16-1 – 20:00
Rolvsøy G16-2 – Råde G16-1 – @ Rolvsøy Arena (KG)
mai 28@20:00-21:29
BDO-serien G16 år KM avdeling 02 (runde 6) Rolvsøy G16-2 – Råde G16-1 Rolvsøy Arena (KG) tirsdag 28.05.19 20.00 www.fotball.no
29
Råde G08 Rød – Eika Krapfoss G8 Grønn – 17:30
Råde G08 Rød – Eika Krapfoss G8 Grønn – @ Råde Idp KG ny 5er B-2
mai 29@17:30-18:24
Fortum-serien G08 avd. 06 (runde 5) Råde G08 Rød – Eika Krapfoss G8 Grønn Råde Idp KG ny 5er B-2 onsdag 29.05.19 17.30 www.fotball.no
Råde G10 Hvit – HSV G10 Son Blå – 18:30
Råde G10 Hvit – HSV G10 Son Blå – @ Saltnes kunstgressbane
mai 29@18:30-19:39
Fortum-serien G10 avd. 04 (runde 6) Råde G10 Hvit – HSV G10 Son Blå Saltnes kunstgressbane onsdag 29.05.19 18.30 www.fotball.no
Råde J14-1 – Tistedalen J13 – 18:30
Råde J14-1 – Tistedalen J13 – @ Råde Idp KG
mai 29@18:30-19:49
BDO-serien J14 år KM avdeling 01 (runde 10) Råde J14-1 – Tistedalen J13 Råde Idp KG onsdag 29.05.19 18.30 www.fotball.no
Råde Menn Senior 01 – Ås MEN 01 – 20:15
Råde Menn Senior 01 – Ås MEN 01 – @ Råde Idp KG
mai 29@20:15-21:59
Amedialigaen (runde 13) Råde Menn Senior 01 – Ås MEN 01 Råde Idp KG onsdag 29.05.19 20.15 www.fotball.no
30
Råde J19-1 – Lyn J19-1 – 18:00
Råde J19-1 – Lyn J19-1 –
mai 30@18:00-19:35
NM J19 Telenor Cup 2019 (runde 1) Råde J19-1 – Lyn J19-1 torsdag 30.05.19 18.00 www.fotball.no
HSV G15-1 – Råde G15-1 – 19:30
HSV G15-1 – Råde G15-1 – @ Labo stadion
mai 30@19:30-20:59
BDO-serien G15 år KM A-sluttspill (runde 2) HSV G15-1 – Råde G15-1 Labo stadion torsdag 30.05.19 19.30 www.fotball.no
Råde Menn Senior 03 – Eika Krapfoss Menn 07 – 20:15
Råde Menn Senior 03 – Eika Krapfoss Menn 07 – @ Råde Idp KG ny
mai 30@20:15-21:59
7. divisjon Menn avd 02 (runde 5) Råde Menn Senior 03 – Eika Krapfoss Menn 07 Råde Idp KG ny torsdag 30.05.19 20.15 www.fotball.no
31

man tir ons tor fre lør søn
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Kvik Halden G13-1 – Råde G13-1 7 – 1 14:00
Kvik Halden G13-1 – Råde G13-1 7 – 1 @ Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
mai 18@14:00-15:19
BDO-serien G13 år KM avdeling 03 (runde 5) Kvik Halden G13-1 – Råde G13-1 Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi) lørdag 18.05.19 14.00 www.fotball.no
19
Moss G19-1 – Råde G19-1 4 – 1 13:00
Moss G19-1 – Råde G19-1 4 – 1 @ Melløs KG
mai 19@13:00-14:44
G19 KM avdeling 02 (runde 5) Moss G19-1 – Råde G19-1 Melløs KG søndag 19.05.19 13.00 www.fotball.no
Drøbak-Frogn G14-1 – Råde G14-1 5 – 2 15:00
Drøbak-Frogn G14-1 – Råde G14-1 5 – 2 @ Frogn KG
mai 19@15:00-16:19
BDO-serien G14 år KM avdeling 01 (runde 3) Drøbak-Frogn G14-1 – Råde G14-1 Frogn KG søndag 19.05.19 15.00 www.fotball.no
Indre Østfold FK – Råde Kvinner Senior 01 3 – 2 17:00
Indre Østfold FK – Råde Kvinner Senior 01 3 – 2 @ Slitu idrettspark
mai 19@17:00-18:44
3. divisjon kvinner (runde 4) Indre Østfold FK – Råde Kvinner Senior 01 Slitu idrettspark søndag 19.05.19 17.00 www.fotball.no
Ekholt G12 2 – Råde G12 Rød – 18:00
Ekholt G12 2 – Råde G12 Rød – @ Ekholt KG 9er B
mai 19@18:00-19:14
BDO-serien G12 år Lillegutter 9er avd. 07 (runde 5) Ekholt G12 2 – Råde G12 Rød Ekholt KG 9er B søndag 19.05.19 18.00 www.fotball.no
Råde G16-1 – Trosvik G16-1 0 – 2 19:00
Råde G16-1 – Trosvik G16-1 0 – 2 @ Råde Idp KG
mai 19@19:00-20:29
BDO-serien G16 år KM avdeling 02 (runde 5) Råde G16-1 – Trosvik G16-1 Råde Idp KG søndag 19.05.19 19.00 www.fotball.no
20
Skogstrand – Råde Menn Senior 02 – 20:15
Skogstrand – Råde Menn Senior 02 – @ Skogstrandbanen KG
mai 20@20:15-21:59
5. divisjon menn (runde 6) Skogstrand – Råde Menn Senior 02 Skogstrandbanen KG mandag 20.05.19 20.15 www.fotball.no
21
Drøbak-Frogn G10 Blå – Råde G10 Hvit – 18:00
Drøbak-Frogn G10 Blå – Råde G10 Hvit – @ Ullerud Match 7er B
mai 21@18:00-19:09
Fortum-serien G10 avd. 04 (runde 5) Drøbak-Frogn G10 Blå – Råde G10 Hvit Ullerud Match 7er B tirsdag 21.05.19 18.00 www.fotball.no
Eika Krapfoss G9 Grønn – Råde G09 Rød – 18:15
Eika Krapfoss G9 Grønn – Råde G09 Rød – @ Eikabanen Bingen
mai 21@18:15-19:09
Fortum-serien G09 avd. 07 (runde 4) Eika Krapfoss G9 Grønn – Råde G09 Rød Eikabanen Bingen tirsdag 21.05.19 18.15 www.fotball.no
Ås KVI 07-1 – Råde Kvinner Senior 02 – 19:45
Ås KVI 07-1 – Råde Kvinner Senior 02 – @ Block Watne Hallen 7er
mai 21@19:45-20:59
Kvinner Senior 7-er (runde 5) Ås KVI 07-1 – Råde Kvinner Senior 02 Block Watne Hallen 7er tirsdag 21.05.19 19.45 www.fotball.no
22
Råde J14-1 – Hafslund J14-1 – 17:00
Råde J14-1 – Hafslund J14-1 – @ Råde Idp KG
mai 22@17:00-18:19
BDO-serien J14 år KM avdeling 01 (runde 8) Råde J14-1 – Hafslund J14-1 Råde Idp KG onsdag 22.05.19 17.00 www.fotball.no
Råde G08 Blå – Eika Krapfoss G8 Hvit – 17:30
Råde G08 Blå – Eika Krapfoss G8 Hvit – @ Råde Idp KG Ny 5er B-1
mai 22@17:30-18:24
Fortum-serien G08 avd. 05 (runde 4) Råde G08 Blå – Eika Krapfoss G8 Hvit Råde Idp KG Ny 5er B-1 onsdag 22.05.19 17.30 www.fotball.no
Råde G10 Rød – Drøbak-Frogn G10 Grønn – 18:30
Råde G10 Rød – Drøbak-Frogn G10 Grønn – @ Råde Idp KG ny 7er A
mai 22@18:30-19:39
Fortum-serien G10 avd. 03 (runde 5) Råde G10 Rød – Drøbak-Frogn G10 Grønn Råde Idp KG ny 7er A onsdag 22.05.19 18.30 www.fotball.no
Råde G19-1 – Lisleby G19-01 – 20:15
Råde G19-1 – Lisleby G19-01 – @ Råde Idp KG
mai 22@20:15-21:59
G19 KM avdeling 02 (runde 7) Råde G19-1 – Lisleby G19-01 Råde Idp KG onsdag 22.05.19 20.15 www.fotball.no
23
Hafslund J14-2 – Råde J14-2 – 18:30
Hafslund J14-2 – Råde J14-2 – @ Hafslundbanen KG
mai 23@18:30-19:49
BDO-serien J13/14 år 9er avdeling 02 (runde 3) Hafslund J14-2 – Råde J14-2 Hafslundbanen KG torsdag 23.05.19 18.30 www.fotball.no
Råde G12 Blå – Aremark G12 – 18:30
Råde G12 Blå – Aremark G12 – @ Råde Idp KG ny 7er B
mai 23@18:30-19:34
BDO-serien G12 år Lillegutter 7er (runde 4) Råde G12 Blå – Aremark G12 Råde Idp KG ny 7er B torsdag 23.05.19 18.30 www.fotball.no
Askim FK G13-2 – Råde G13-1 – 19:15
Askim FK G13-2 – Råde G13-1 – @ Askim KG
mai 23@19:15-20:34
BDO-serien G13 år KM avdeling 03 (runde 7) Askim FK G13-2 – Råde G13-1 Askim KG torsdag 23.05.19 19.15 www.fotball.no
Råde G15-1 – Fredrikstad G15-1 – 19:15
Råde G15-1 – Fredrikstad G15-1 – @ Råde Idp KG
mai 23@19:15-20:44
BDO-serien G15 år KM A-sluttspill (runde 1) Råde G15-1 – Fredrikstad G15-1 Råde Idp KG torsdag 23.05.19 19.15 www.fotball.no
24
Sprint-Jeløy MEN 03 – Råde Menn Senior 03 – 18:30
Sprint-Jeløy MEN 03 – Råde Menn Senior 03 – @ Bellevue KG
mai 24@18:30-20:14
7. divisjon Menn avd 02 (runde 4) Sprint-Jeløy MEN 03 – Råde Menn Senior 03 Bellevue KG fredag 24.05.19 18.30 www.fotball.no
Selbak MEN 01 – Råde Menn Senior 01 – 19:00
Selbak MEN 01 – Råde Menn Senior 01 – @ Selbak stadion
mai 24@19:00-20:44
Amedialigaen (runde 7) Selbak MEN 01 – Råde Menn Senior 01 Selbak stadion fredag 24.05.19 19.00 www.fotball.no
25
Lervik G14-1 – Råde G14-1 – 14:30
Lervik G14-1 – Råde G14-1 – @ Manstad KG
mai 25@14:30-15:49
BDO-serien G14 år KM avdeling 01 (runde 7) Lervik G14-1 – Råde G14-1 Manstad KG lørdag 25.05.19 14.30 www.fotball.no
Trosvik J14-1 – Råde J14-1 – 15:00
Trosvik J14-1 – Råde J14-1 – @ Merkur 2 KG
mai 25@15:00-16:19
BDO-serien J14 år KM avdeling 01 (runde 9) Trosvik J14-1 – Råde J14-1 Merkur 2 KG lørdag 25.05.19 15.00 www.fotball.no
26
27
Råde G12 Rød – Rygge G12 – 18:30
Råde G12 Rød – Rygge G12 – @ Råde Idp KG Ny 9er A
mai 27@18:30-19:44
BDO-serien G12 år Lillegutter 9er avd. 07 (runde 6) Råde G12 Rød – Rygge G12 Råde Idp KG Ny 9er A mandag 27.05.19 18.30 www.fotball.no
Råde Menn Senior 02 – Lervik Menn A – 20:15
Råde Menn Senior 02 – Lervik Menn A – @ Råde Idp KG
mai 27@20:15-21:59
5. divisjon menn (runde 7) Råde Menn Senior 02 – Lervik Menn A Råde Idp KG mandag 27.05.19 20.15 www.fotball.no
28
Råde G09 Rød – Sprint-Jeløy G9 Rød – 17:30
Råde G09 Rød – Sprint-Jeløy G9 Rød – @ Råde Idp KG Ny 5er B-1
mai 28@17:30-18:24
Fortum-serien G09 avd. 07 (runde 5) Råde G09 Rød – Sprint-Jeløy G9 Rød Råde Idp KG Ny 5er B-1 tirsdag 28.05.19 17.30 www.fotball.no
Vansjø/Svinndal G8 1 – Råde G08 Blå – 17:30
Vansjø/Svinndal G8 1 – Råde G08 Blå – @ Kirkebygden KG 5er B-1
mai 28@17:30-18:24
Fortum-serien G08 avd. 05 (runde 5) Vansjø/Svinndal G8 1 – Råde G08 Blå Kirkebygden KG 5er B-1 tirsdag 28.05.19 17.30 www.fotball.no
Borgar G12 – Råde G12 Blå – 18:30
Borgar G12 – Råde G12 Blå – @ Borgar mini
mai 28@18:30-19:34
BDO-serien G12 år Lillegutter 7er (runde 5) Borgar G12 – Råde G12 Blå Borgar mini tirsdag 28.05.19 18.30 www.fotball.no
Råde J12 1 – Berg J12 Blå – 18:30
Råde J12 1 – Berg J12 Blå – @ Råde Idp KG 7er A
mai 28@18:30-19:34
BDO-serien J12 år Lillejenter 7er (runde 6) Råde J12 1 – Berg J12 Blå Råde Idp KG 7er A tirsdag 28.05.19 18.30 www.fotball.no
HSV G10 Titans – Råde G10 Rød – 19:00
HSV G10 Titans – Råde G10 Rød – @ Soon Arena 7er B1
mai 28@19:00-20:09
Fortum-serien G10 avd. 03 (runde 6) HSV G10 Titans – Råde G10 Rød Soon Arena 7er B1 tirsdag 28.05.19 19.00 www.fotball.no
Rolvsøy G16-2 – Råde G16-1 – 20:00
Rolvsøy G16-2 – Råde G16-1 – @ Rolvsøy Arena (KG)
mai 28@20:00-21:29
BDO-serien G16 år KM avdeling 02 (runde 6) Rolvsøy G16-2 – Råde G16-1 Rolvsøy Arena (KG) tirsdag 28.05.19 20.00 www.fotball.no
29
Råde G08 Rød – Eika Krapfoss G8 Grønn – 17:30
Råde G08 Rød – Eika Krapfoss G8 Grønn – @ Råde Idp KG ny 5er B-2
mai 29@17:30-18:24
Fortum-serien G08 avd. 06 (runde 5) Råde G08 Rød – Eika Krapfoss G8 Grønn Råde Idp KG ny 5er B-2 onsdag 29.05.19 17.30 www.fotball.no
Råde G10 Hvit – HSV G10 Son Blå – 18:30
Råde G10 Hvit – HSV G10 Son Blå – @ Saltnes kunstgressbane
mai 29@18:30-19:39
Fortum-serien G10 avd. 04 (runde 6) Råde G10 Hvit – HSV G10 Son Blå Saltnes kunstgressbane onsdag 29.05.19 18.30 www.fotball.no
Råde J14-1 – Tistedalen J13 – 18:30
Råde J14-1 – Tistedalen J13 – @ Råde Idp KG
mai 29@18:30-19:49
BDO-serien J14 år KM avdeling 01 (runde 10) Råde J14-1 – Tistedalen J13 Råde Idp KG onsdag 29.05.19 18.30 www.fotball.no
Råde Menn Senior 01 – Ås MEN 01 – 20:15
Råde Menn Senior 01 – Ås MEN 01 – @ Råde Idp KG
mai 29@20:15-21:59
Amedialigaen (runde 13) Råde Menn Senior 01 – Ås MEN 01 Råde Idp KG onsdag 29.05.19 20.15 www.fotball.no
30
Råde J19-1 – Lyn J19-1 – 18:00
Råde J19-1 – Lyn J19-1 –
mai 30@18:00-19:35
NM J19 Telenor Cup 2019 (runde 1) Råde J19-1 – Lyn J19-1 torsdag 30.05.19 18.00 www.fotball.no
HSV G15-1 – Råde G15-1 – 19:30
HSV G15-1 – Råde G15-1 – @ Labo stadion
mai 30@19:30-20:59
BDO-serien G15 år KM A-sluttspill (runde 2) HSV G15-1 – Råde G15-1 Labo stadion torsdag 30.05.19 19.30 www.fotball.no
Råde Menn Senior 03 – Eika Krapfoss Menn 07 – 20:15
Råde Menn Senior 03 – Eika Krapfoss Menn 07 – @ Råde Idp KG ny
mai 30@20:15-21:59
7. divisjon Menn avd 02 (runde 5) Råde Menn Senior 03 – Eika Krapfoss Menn 07 Råde Idp KG ny torsdag 30.05.19 20.15 www.fotball.no
31