Kalender Fotballkamper

man tir ons tor fre lør søn
1
Moss MEN 02 – Råde Menn Senior 02 – 19:15
Moss MEN 02 – Råde Menn Senior 02 – @ Melløs KG
okt 1@19:15-20:59
5. divisjon Menn (runde 22) Moss MEN 02 – Råde Menn Senior 02 Melløs KG mandag 01.10.18 19:15 www.fotball.no
Råde G16-1 – Drøbak-Frogn G16-2 – 19:15
Råde G16-1 – Drøbak-Frogn G16-2 – @ Råde Idp KG
okt 1@19:15-20:44
G16 KM A-sluttspill (runde 10) Råde G16-1 – Drøbak-Frogn G16-2 Råde Idp KG mandag 01.10.18 19:15 www.fotball.no
2
Råde J13-1 – Korsgård IF J13 – 18:30
Råde J13-1 – Korsgård IF J13 – @ Råde Idp KG 9er A
okt 2@18:30-19:49
J13 KM 9-er A-sluttspill (runde 10) Råde J13-1 – Korsgård IF J13 Råde Idp KG 9er A tirsdag 02.10.18 18:30 www.fotball.no
Råde Kvinner Senior 02 – Skjeberg SK KVI 01 – 20:15
Råde Kvinner Senior 02 – Skjeberg SK KVI 01 – @ Råde Idp KG 7er A
okt 2@20:15-21:29
Kvinner senior 7-er (runde 21) Råde Kvinner Senior 02 – Skjeberg SK KVI 01 Råde Idp KG 7er A tirsdag 02.10.18 20:15 www.fotball.no
3
Drøbak-Frogn G13 1 – Råde G13-1 – 18:30
Drøbak-Frogn G13 1 – Råde G13-1 – @ Frogn KG 9er A
okt 3@18:30-19:49
G13 KM 9-er C-sluttspill (runde 10) Drøbak-Frogn G13 1 – Råde G13-1 Frogn KG 9er A onsdag 03.10.18 18:30 www.fotball.no
4
Nylende MEN 01 – Råde Menn Senior 03 – 17:00
Nylende MEN 01 – Råde Menn Senior 03 – @ Nylende idrettsplass
okt 4@17:00-18:44
7. divisjon Menn avdeling 03 (runde 17) Nylende MEN 01 – Råde Menn Senior 03 Nylende idrettsplass torsdag 04.10.18 17:00 www.fotball.no
Begby G13/14 – Råde G14-1 – 18:30
Begby G13/14 – Råde G14-1 – @ Begby kunstgress
okt 4@18:30-19:49
G14 11er (runde 19) Begby G13/14 – Råde G14-1 Begby kunstgress torsdag 04.10.18 18:30 www.fotball.no
Drøbak-Frogn Devils – Råde J13-2 – 18:30
Drøbak-Frogn Devils – Råde J13-2 – @ Frogn KG 9er A
okt 4@18:30-19:49
J13/14 9-er B-høst (runde 11) Drøbak-Frogn Devils – Råde J13-2 Frogn KG 9er A torsdag 04.10.18 18:30 www.fotball.no
Rolvsøy G15-1 – Råde G15-1 – 19:15
Rolvsøy G15-1 – Råde G15-1 – @ Rolvsøy Arena (KG)
okt 4@19:15-20:44
G15 KM B-sluttspill (runde 11) Rolvsøy G15-1 – Råde G15-1 Rolvsøy Arena (KG) torsdag 04.10.18 19:15 www.fotball.no
5
6
7
8
Kvik Halden G16-1 – Råde G16-1 – 18:00
Kvik Halden G16-1 – Råde G16-1 – @ Strupe KG 11er
okt 8@18:00-19:29
G16 KM A-sluttspill (runde 11) Kvik Halden G16-1 – Råde G16-1 Strupe KG 11er mandag 08.10.18 18:00 www.fotball.no
Råde Menn Senior 01 – Kråkerøy MEN 02 – 19:00
Råde Menn Senior 01 – Kråkerøy MEN 02 – @ Råde Idp KG
okt 8@19:00-20:44
Amedia-ligaen (runde 23) Råde Menn Senior 01 – Kråkerøy MEN 02 Råde Idp KG mandag 08.10.18 19:00 www.fotball.no
9
Råde G15/16-1 – Askim G16-3 – 18:15
Råde G15/16-1 – Askim G16-3 – @ Råde Idp KG
okt 9@18:15-19:44
G15/16 avdeling 01 (runde 16) Råde G15/16-1 – Askim G16-3 Råde Idp KG tirsdag 09.10.18 18:15 www.fotball.no
Mysen J13 – Råde J13-1 – 18:30
Mysen J13 – Råde J13-1 – @ Mysen st KG 9er A
okt 9@18:30-19:49
J13 KM 9-er A-sluttspill (runde 11) Mysen J13 – Råde J13-1 Mysen st KG 9er A tirsdag 09.10.18 18:30 www.fotball.no
Kambo KVI 07 – Råde Kvinner Senior 02 – 20:15
Kambo KVI 07 – Råde Kvinner Senior 02 – @ Nøkkeland KG 7er B1
okt 9@20:15-21:29
Kvinner senior 7-er (runde 16) Kambo KVI 07 – Råde Kvinner Senior 02 Nøkkeland KG 7er B1 tirsdag 09.10.18 20:15 www.fotball.no
Råde Menn Senior 02 – Lervik Menn A – 20:15
Råde Menn Senior 02 – Lervik Menn A – @ Råde Idp KG
okt 9@20:15-21:59
5. divisjon Menn (runde 23) Råde Menn Senior 02 – Lervik Menn A Råde Idp KG tirsdag 09.10.18 20:15 www.fotball.no
10
Råde G19-1 – Kråkerøy G19-1 – 18:00
Råde G19-1 – Kråkerøy G19-1 – @ Råde Idp KG
okt 10@18:00-19:44
G19 Elite (runde 13) Råde G19-1 – Kråkerøy G19-1 Råde Idp KG onsdag 10.10.18 18:00 www.fotball.no
Råde Menn Senior 03 – Korsgård IF Men 02 – 20:15
Råde Menn Senior 03 – Korsgård IF Men 02 – @ Råde Idp KG
okt 10@20:15-21:59
7. divisjon Menn avdeling 03 (runde 18) Råde Menn Senior 03 – Korsgård IF Men 02 Råde Idp KG onsdag 10.10.18 20:15 www.fotball.no
11
Råde G15-1 – Trosvik G15-1 – 17:00
Råde G15-1 – Trosvik G15-1 – @ Råde Idp KG
okt 11@17:00-18:29
G15 KM B-sluttspill (runde 12) Råde G15-1 – Trosvik G15-1 Råde Idp KG torsdag 11.10.18 17:00 www.fotball.no
Råde G13/14 9er 1 – Rolvsøy G13-2 – 18:30
Råde G13/14 9er 1 – Rolvsøy G13-2 – @ Råde Idp KG 9er B
okt 11@18:30-19:49
G13/14 avdeling 04 (runde 16) Råde G13/14 9er 1 – Rolvsøy G13-2 Råde Idp KG 9er B torsdag 11.10.18 18:30 www.fotball.no
Råde G14-1 – Sarpsborg FK G14-2 – 20:00
Råde G14-1 – Sarpsborg FK G14-2 – @ Råde Idp KG
okt 11@20:00-21:19
G14 11er (runde 20) Råde G14-1 – Sarpsborg FK G14-2 Råde Idp KG torsdag 11.10.18 20:00 www.fotball.no
Kambo 01 – Råde Kvinner Senior 02 – 20:15
Kambo 01 – Råde Kvinner Senior 02 – @ Nøkkeland KG 7er B1
okt 11@20:15-21:29
Kvinner senior 7-er (runde 22) Kambo 01 – Råde Kvinner Senior 02 Nøkkeland KG 7er B1 torsdag 11.10.18 20:15 www.fotball.no
12
Råde G13-1 – Slitu G 13 – 17:30
Råde G13-1 – Slitu G 13 – @ Råde Idp KG 9er A
okt 12@17:30-18:49
G13 KM 9-er C-sluttspill (runde 11) Råde G13-1 – Slitu G 13 Råde Idp KG 9er A fredag 12.10.18 17:30 www.fotball.no
13
Råde Menn Senior 01 – Sprint-Jeløy MEN 01 – 15:00
Råde Menn Senior 01 – Sprint-Jeløy MEN 01 – @ Råde Idp KG
okt 13@15:00-16:44
Amedia-ligaen (runde 24) Råde Menn Senior 01 – Sprint-Jeløy MEN 01 Råde Idp KG lørdag 13.10.18 15:00 www.fotball.no
14
Indre Østfold FK – Råde Kvinner Senior 01 – 15:00
Indre Østfold FK – Råde Kvinner Senior 01 – @ Slitu idrettspark
okt 14@15:00-16:44
3. divisjon Kvinner (runde 17) Indre Østfold FK – Råde Kvinner Senior 01 Slitu idrettspark søndag 14.10.18 15:00 www.fotball.no
15
Råde Menn Senior 02 – Lisleby MEN 01 – 20:15
Råde Menn Senior 02 – Lisleby MEN 01 – @ Råde Idp KG
okt 15@20:15-21:59
5. divisjon Menn (runde 24) Råde Menn Senior 02 – Lisleby MEN 01 Råde Idp KG mandag 15.10.18 20:15 www.fotball.no
16
Ekholt J13 – Råde J13-1 – 17:30
Ekholt J13 – Råde J13-1 – @ Ekholt KG 9er A
okt 16@17:30-18:49
J13 KM 9-er A-sluttspill (runde 12) Ekholt J13 – Råde J13-1 Ekholt KG 9er A tirsdag 16.10.18 17:30 www.fotball.no
17
Trosvik G16-1 – Råde G16-1 – 17:00
Trosvik G16-1 – Råde G16-1 – @ Merkur 2 KG
okt 17@17:00-18:29
G16 KM A-sluttspill (runde 12) Trosvik G16-1 – Råde G16-1 Merkur 2 KG onsdag 17.10.18 17:00 www.fotball.no
Sprint-Jeløy G13-2 – Råde G13-1 – 18:30
Sprint-Jeløy G13-2 – Råde G13-1 – @ Bellevue KG 9er B
okt 17@18:30-19:49
G13 KM 9-er C-sluttspill (runde 12) Sprint-Jeløy G13-2 – Råde G13-1 Bellevue KG 9er B onsdag 17.10.18 18:30 www.fotball.no
Selbak G19-1 – Råde G19-1 – 20:15
Selbak G19-1 – Råde G19-1 – @ Selbak KG
okt 17@20:15-21:59
G19 Elite (runde 14) Selbak G19-1 – Råde G19-1 Selbak KG onsdag 17.10.18 20:15 www.fotball.no
18
Råde G15-1 – Lisleby G15-1 – 17:00
Råde G15-1 – Lisleby G15-1 – @ Råde Idp KG
okt 18@17:00-18:29
G15 KM B-sluttspill (runde 13) Råde G15-1 – Lisleby G15-1 Råde Idp KG torsdag 18.10.18 17:00 www.fotball.no
Ekholt G14-2 – Råde G14-1 – 18:30
Ekholt G14-2 – Råde G14-1 – @ Ekholt kunstgress
okt 18@18:30-19:49
G14 11er (runde 21) Ekholt G14-2 – Råde G14-1 Ekholt kunstgress torsdag 18.10.18 18:30 www.fotball.no
Råde G13/14 9er 1 – Sarpsborg FK G13/14-1 – 18:30
Råde G13/14 9er 1 – Sarpsborg FK G13/14-1 – @ Råde Idp KG 9er B
okt 18@18:30-19:49
G13/14 avdeling 04 (runde 17) Råde G13/14 9er 1 – Sarpsborg FK G13/14-1 Råde Idp KG 9er B torsdag 18.10.18 18:30 www.fotball.no
Råde J13-2 – Tveter J13/14 – 20:00
Råde J13-2 – Tveter J13/14 – @ Råde Idp KG 9er B
okt 18@20:00-21:19
J13/14 9-er B-høst (runde 12) Råde J13-2 – Tveter J13/14 Råde Idp KG 9er B torsdag 18.10.18 20:00 www.fotball.no
Råde Kvinner Senior 02 – Ås KVI 07-1 – 20:15
Råde Kvinner Senior 02 – Ås KVI 07-1 – @ Råde Idp KG 7er A
okt 18@20:15-21:29
Kvinner senior 7-er (runde 23) Råde Kvinner Senior 02 – Ås KVI 07-1 Råde Idp KG 7er A torsdag 18.10.18 20:15 www.fotball.no
19
20
Råde Menn Senior 01 – Sparta Sarpsborg MEN 01 – 15:00
Råde Menn Senior 01 – Sparta Sarpsborg MEN 01 – @ Råde Idp KG
okt 20@15:00-16:44
Amedia-ligaen (runde 25) Råde Menn Senior 01 – Sparta Sarpsborg MEN 01 Råde Idp KG lørdag 20.10.18 15:00 www.fotball.no
21
Råde Kvinner Senior 01 – Begby Senior A – 15:00
Råde Kvinner Senior 01 – Begby Senior A – @ Råde Idp KG
okt 21@15:00-16:44
3. divisjon Kvinner (runde 18) Råde Kvinner Senior 01 – Begby Senior A Råde Idp KG søndag 21.10.18 15:00 www.fotball.no
22
Råde G16-1 – Lisleby G16-1 – 17:30
Råde G16-1 – Lisleby G16-1 – @ Råde Idp KG
okt 22@17:30-18:59
G16 KM A-sluttspill (runde 13) Råde G16-1 – Lisleby G16-1 Råde Idp KG mandag 22.10.18 17:30 www.fotball.no
Råde G15/16-1 – Ekholt G15-1 – 19:15
Råde G15/16-1 – Ekholt G15-1 – @ Råde Idp KG
okt 22@19:15-20:44
G15/16 avdeling 01 (runde 18) Råde G15/16-1 – Ekholt G15-1 Råde Idp KG mandag 22.10.18 19:15 www.fotball.no
HSV Fotball MEN 01 – Råde Menn Senior 02 – 20:15
HSV Fotball MEN 01 – Råde Menn Senior 02 – @ Soon Arena
okt 22@20:15-21:59
5. divisjon Menn (runde 25) HSV Fotball MEN 01 – Råde Menn Senior 02 Soon Arena mandag 22.10.18 20:15 www.fotball.no
23
Råde J13-1 – HSV Fotball J13 – 18:30
Råde J13-1 – HSV Fotball J13 – @ Råde Idp KG 9er A
okt 23@18:30-19:49
J13 KM 9-er A-sluttspill (runde 13) Råde J13-1 – HSV Fotball J13 Råde Idp KG 9er A tirsdag 23.10.18 18:30 www.fotball.no
24
Råde G13-1 – Tune IL – G13 – 18:30
Råde G13-1 – Tune IL – G13 – @ Råde Idp KG 9er B
okt 24@18:30-19:49
G13 KM 9-er C-sluttspill (runde 13) Råde G13-1 – Tune IL – G13 Råde Idp KG 9er B onsdag 24.10.18 18:30 www.fotball.no
Skjeberg SK G13/14 bredde – Råde G13/14 9er 1 – 18:30
Skjeberg SK G13/14 bredde – Råde G13/14 9er 1 – @ Skjeberg Sp.pl 9er A KG
okt 24@18:30-19:49
G13/14 avdeling 04 (runde 18) Skjeberg SK G13/14 bredde – Råde G13/14 9er 1 Skjeberg Sp.pl 9er A KG onsdag 24.10.18 18:30 www.fotball.no
25
Oshaug J13 – Råde J13-2 – 18:30
Oshaug J13 – Råde J13-2 – @ Rakkestad st. KG 9er A
okt 25@18:30-19:49
J13/14 9-er B-høst (runde 13) Oshaug J13 – Råde J13-2 Rakkestad st. KG 9er A torsdag 25.10.18 18:30 www.fotball.no
Råde G14-1 – Hafslund G14 – 18:30
Råde G14-1 – Hafslund G14 – @ Råde Idp KG
okt 25@18:30-19:49
G14 11er (runde 22) Råde G14-1 – Hafslund G14 Råde Idp KG torsdag 25.10.18 18:30 www.fotball.no
Sarpsborg FK G15 – Råde G15-1 – 20:00
Sarpsborg FK G15 – Råde G15-1 – @ Kurland KG (Hovedbane)
okt 25@20:00-21:29
G15 KM B-sluttspill (runde 14) Sarpsborg FK G15 – Råde G15-1 Kurland KG (Hovedbane) torsdag 25.10.18 20:00 www.fotball.no
26
Råde Menn Senior 02 – Selbak MEN 02 – 19:00
Råde Menn Senior 02 – Selbak MEN 02 – @ Råde Idp KG
okt 26@19:00-20:44
5. divisjon Menn (runde 26) Råde Menn Senior 02 – Selbak MEN 02 Råde Idp KG fredag 26.10.18 19:00 www.fotball.no
27
Sarpsborg 08 MEN 02 – Råde Menn Senior 01 – 14:00
Sarpsborg 08 MEN 02 – Råde Menn Senior 01 – @ Sarpsborg st KG
okt 27@14:00-15:44
Amedia-ligaen (runde 26) Sarpsborg 08 MEN 02 – Råde Menn Senior 01 Sarpsborg st KG lørdag 27.10.18 14:00 www.fotball.no
28
29
Borgen – Råde Kvinner Senior 02 – 20:15
Borgen – Råde Kvinner Senior 02 – @ Mobakken KG 7er
okt 29@20:15-21:29
Kvinner senior 7-er (runde 25) Borgen – Råde Kvinner Senior 02 Mobakken KG 7er mandag 29.10.18 20:15 www.fotball.no
Sarpsborg FK G16 – Råde G16-1 – 20:15
Sarpsborg FK G16 – Råde G16-1 – @ Kurland KG (Hovedbane)
okt 29@20:15-21:44
G16 KM A-sluttspill (runde 14) Sarpsborg FK G16 – Råde G16-1 Kurland KG (Hovedbane) mandag 29.10.18 20:15 www.fotball.no
30
Hafslund J13 Hvit – Råde J13-1 – 18:30
Hafslund J13 Hvit – Råde J13-1 – @ Hafslundbanen KG 9er A
okt 30@18:30-19:49
J13 KM 9-er A-sluttspill (runde 14) Hafslund J13 Hvit – Råde J13-1 Hafslundbanen KG 9er A tirsdag 30.10.18 18:30 www.fotball.no
31
Råde J13-2 – Aremark J13/14 – 18:30
Råde J13-2 – Aremark J13/14 – @ Råde Idp KG 9er B
okt 31@18:30-19:49
J13/14 9-er B-høst (runde 14) Råde J13-2 – Aremark J13/14 Råde Idp KG 9er B onsdag 31.10.18 18:30 www.fotball.no