Kalender Fotballkamper

man tir ons tor fre lør søn
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sprint-Jeløy G8 Rød – Råde G08 Blå – 17:30
Sprint-Jeløy G8 Rød – Råde G08 Blå – @ Bellevue KG 5er B1-1
aug 19@17:30-18:24
Fortum-serien G08 avd. 05 (runde 9) Sprint-Jeløy G8 Rød – Råde G08 Blå Bellevue KG 5er B1-1 mandag 19.08.19 17.30 www.fotball.no
Råde J12 1 – Eika Krapfoss J12 1 – 18:30
Råde J12 1 – Eika Krapfoss J12 1 – @ Råde Idp KG 7er A
aug 19@18:30-19:34
BDO-serien J12 år Lillejenter 7er (runde 10) Råde J12 1 – Eika Krapfoss J12 1 Råde Idp KG 7er A mandag 19.08.19 18.30 www.fotball.no
Spydeberg MEN 01 – Råde Menn Senior 02 2 – 0 20:00
Spydeberg MEN 01 – Råde Menn Senior 02 2 – 0 @ Spydeberg stadion KG
aug 19@20:00-21:44
5. divisjon menn (runde 16) Spydeberg MEN 01 – Råde Menn Senior 02 Spydeberg stadion KG mandag 19.08.19 20.00 www.fotball.no
Råde Kvinner Senior 01 – Indre Østfold FK Kvinner 2 7 – 0 20:15
Råde Kvinner Senior 01 – Indre Østfold FK Kvinner 2 7 – 0 @ Råde Idp KG
aug 19@20:15-21:59
3. divisjon kvinner (runde 11) Råde Kvinner Senior 01 – Indre Østfold FK Kvinner 2 Råde Idp KG mandag 19.08.19 20.15 www.fotball.no
20
Ekholt J14 – Råde J14-1 4 – 3 17:00
Ekholt J14 – Råde J14-1 4 – 3 @ Ekholt kunstgress
aug 20@17:00-18:19
BDO-serien J14 år KM (runde 14) Ekholt J14 – Råde J14-1 Ekholt kunstgress tirsdag 20.08.19 17.00 www.fotball.no
Torsnes G12 1 – Råde G12 Blå – 17:45
Torsnes G12 1 – Råde G12 Blå – @ Torsnes 7er A
aug 20@17:45-18:49
BDO-serien G12 år Lillegutter 7er (runde 9) Torsnes G12 1 – Råde G12 Blå Torsnes 7er A tirsdag 20.08.19 17.45 www.fotball.no
Råde G14-1 – Ekholt G14-1 2 – 1 18:00
Råde G14-1 – Ekholt G14-1 2 – 1 @ Råde Idp KG
aug 20@18:00-19:19
BDO-serien G14 år KM C-sluttspill (runde 5) Råde G14-1 – Ekholt G14-1 Råde Idp KG tirsdag 20.08.19 18.00 www.fotball.no
Råde G09 Rød – Ekholt G9 Rød – 18:30
Råde G09 Rød – Ekholt G9 Rød – @ Råde Idp KG Ny 5er B-1
aug 20@18:30-19:24
Fortum-serien G09 avd. 07 (runde 9) Råde G09 Rød – Ekholt G9 Rød Råde Idp KG Ny 5er B-1 tirsdag 20.08.19 18.30 www.fotball.no
Råde G12 Rød – Vansjø/Svinndal G12 1 – 18:30
Råde G12 Rød – Vansjø/Svinndal G12 1 – @ Råde Idp KG Ny 9er A
aug 20@18:30-19:44
BDO-serien G12 år Lillegutter 9er avd. 07 (runde 10) Råde G12 Rød – Vansjø/Svinndal G12 1 Råde Idp KG Ny 9er A tirsdag 20.08.19 18.30 www.fotball.no
Sparta Sarpsborg G16-1 – Råde G16-1 3 – 3 20:00
Sparta Sarpsborg G16-1 – Råde G16-1 3 – 3 @ Råde Idp KG
aug 20@20:00-21:29
BDO-serien G16 år KM A-sluttspill (runde 3) Sparta Sarpsborg G16-1 – Råde G16-1 Råde Idp KG tirsdag 20.08.19 20.00 www.fotball.no
21
Råde G08 Rød – Ekholt G8 Rød – 17:30
Råde G08 Rød – Ekholt G8 Rød – @ Råde Idp KG ny 5er B-2
aug 21@17:30-18:24
Fortum-serien G08 avd. 06 (runde 9) Råde G08 Rød – Ekholt G8 Rød Råde Idp KG ny 5er B-2 onsdag 21.08.19 17.30 www.fotball.no
HSV G10 Bandits – Råde G10 Rød – 18:30
HSV G10 Bandits – Råde G10 Rød – @ Soon Arena 7er B1
aug 21@18:30-19:39
Fortum-serien G10 avd. 03 (runde 10) HSV G10 Bandits – Råde G10 Rød Soon Arena 7er B1 onsdag 21.08.19 18.30 www.fotball.no
Råde G19-1 – Rygge G19-1 – 20:15
Råde G19-1 – Rygge G19-1 – @ Råde Idp KG
aug 21@20:15-21:59
G19 KM B-sluttspill (runde 3) Råde G19-1 – Rygge G19-1 Råde Idp KG onsdag 21.08.19 20.15 www.fotball.no
22
Rygge G13-1 – Råde G13-1 – 18:30
Rygge G13-1 – Råde G13-1 – @ Rygge KG
aug 22@18:30-19:49
BDO-serien G13 år KM C-sluttspill (runde 2) Rygge G13-1 – Råde G13-1 Rygge KG torsdag 22.08.19 18.30 www.fotball.no
Hafslund J14-2 – Råde J14-2 – 18:45
Hafslund J14-2 – Råde J14-2 – @ Hafslundbanen KG 9er A
aug 22@18:45-20:04
BDO-serien J13/14 år 9er B-sluttspill (runde 1) Hafslund J14-2 – Råde J14-2 Hafslundbanen KG 9er A torsdag 22.08.19 18.45 www.fotball.no
Kvik Halden G15-1 – Råde G15-1 – 20:00
Kvik Halden G15-1 – Råde G15-1 – @ Strupe KG 11er
aug 22@20:00-21:29
BDO-serien G15 år KM A-sluttspill (runde 6) Kvik Halden G15-1 – Råde G15-1 Strupe KG 11er torsdag 22.08.19 20.00 www.fotball.no
Råde Menn Senior 03 – Sprint-Jeløy MEN 03 – 20:15
Råde Menn Senior 03 – Sprint-Jeløy MEN 03 – @ Råde Idp KG ny
aug 22@20:15-21:59
7. divisjon Menn avd 02 (runde 13) Råde Menn Senior 03 – Sprint-Jeløy MEN 03 Råde Idp KG ny torsdag 22.08.19 20.15 www.fotball.no
23
Råde Menn Senior 02 – Torp MEN 01 – 19:00
Råde Menn Senior 02 – Torp MEN 01 – @ Råde Idp KG
aug 23@19:00-20:44
5. divisjon menn (runde 17) Råde Menn Senior 02 – Torp MEN 01 Råde Idp KG fredag 23.08.19 19.00 www.fotball.no
24
Råde J14-2 – Ekholt J13-2 – 14:00
Råde J14-2 – Ekholt J13-2 – @ Råde Idp 2 9er B
aug 24@14:00-15:19
BDO-serien J13/14 år 9er B-sluttspill (runde 2) Råde J14-2 – Ekholt J13-2 Råde Idp 2 9er B lørdag 24.08.19 14.00 www.fotball.no
25
Tistedalen TIF DAME 01 – Råde Kvinner Senior 01 – 17:00
Tistedalen TIF DAME 01 – Råde Kvinner Senior 01 – @ Tistedalen KG
aug 25@17:00-18:44
3. divisjon kvinner (runde 12) Tistedalen TIF DAME 01 – Råde Kvinner Senior 01 Tistedalen KG søndag 25.08.19 17.00 www.fotball.no
26
Eika Krapfoss G12 Hvit – Råde G12 Rød – 18:30
Eika Krapfoss G12 Hvit – Råde G12 Rød – @ Øre 2 9er A
aug 26@18:30-19:44
BDO-serien G12 år Lillegutter 9er avd. 07 (runde 11) Eika Krapfoss G12 Hvit – Råde G12 Rød Øre 2 9er A mandag 26.08.19 18.30 www.fotball.no
Moss MEN 02 – Råde Menn Senior 01 – 19:15
Moss MEN 02 – Råde Menn Senior 01 – @ Melløs KG
aug 26@19:15-20:59
Amedialigaen (runde 17) Moss MEN 02 – Råde Menn Senior 01 Melløs KG mandag 26.08.19 19.15 www.fotball.no
Råde G16-1 – Drøbak-Frogn G16 2 – 19:15
Råde G16-1 – Drøbak-Frogn G16 2 – @ Råde Idp KG
aug 26@19:15-20:44
BDO-serien G16 år KM A-sluttspill (runde 4) Råde G16-1 – Drøbak-Frogn G16 2 Råde Idp KG mandag 26.08.19 19.15 www.fotball.no
27
Råde G08 Blå – Ekholt G8 Hvit – 17:30
Råde G08 Blå – Ekholt G8 Hvit – @ Råde Idp KG Ny 5er B-1
aug 27@17:30-18:24
Fortum-serien G08 avd. 05 (runde 10) Råde G08 Blå – Ekholt G8 Hvit Råde Idp KG Ny 5er B-1 tirsdag 27.08.19 17.30 www.fotball.no
Øreåsen G9 Sort – Råde G09 Rød – 18:00
Øreåsen G9 Sort – Råde G09 Rød – @ Øreåsen KG 5B
aug 27@18:00-18:54
Fortum-serien G09 avd. 07 (runde 10) Øreåsen G9 Sort – Råde G09 Rød Øreåsen KG 5B tirsdag 27.08.19 18.00 www.fotball.no
Eika Krapfoss J14-2 – Råde J14-2 – 18:30
Eika Krapfoss J14-2 – Råde J14-2 – @ Øre 2 9er A
aug 27@18:30-19:49
BDO-serien J13/14 år 9er B-sluttspill (runde 3) Eika Krapfoss J14-2 – Råde J14-2 Øre 2 9er A tirsdag 27.08.19 18.30 www.fotball.no
Råde G12 Blå – Kvik Halden G12 3 – 18:30
Råde G12 Blå – Kvik Halden G12 3 – @ Råde Idp KG ny 7er A
aug 27@18:30-19:34
BDO-serien G12 år Lillegutter 7er (runde 10) Råde G12 Blå – Kvik Halden G12 3 Råde Idp KG ny 7er A tirsdag 27.08.19 18.30 www.fotball.no
28
Råde G08 Rød – Moss G8 Gul – 17:30
Råde G08 Rød – Moss G8 Gul – @ Råde Idp KG ny 5er B-2
aug 28@17:30-18:24
Fortum-serien G08 avd. 06 (runde 10) Råde G08 Rød – Moss G8 Gul Råde Idp KG ny 5er B-2 onsdag 28.08.19 17.30 www.fotball.no
Råde G10 Rød – Sprint-Jeløy G10 Blå – 18:30
Råde G10 Rød – Sprint-Jeløy G10 Blå – @ Råde Idp KG ny 7er A
aug 28@18:30-19:39
Fortum-serien G10 avd. 03 (runde 11) Råde G10 Rød – Sprint-Jeløy G10 Blå Råde Idp KG ny 7er A onsdag 28.08.19 18.30 www.fotball.no
Råde J14-1 – Sprint-Jeløy J14 – 18:30
Råde J14-1 – Sprint-Jeløy J14 – @ Råde Idp KG
aug 28@18:30-19:49
BDO-serien J14 år KM (runde 15) Råde J14-1 – Sprint-Jeløy J14 Råde Idp KG onsdag 28.08.19 18.30 www.fotball.no
Sprint-Jeløy G13-1 – Råde G13-1 – 18:30
Sprint-Jeløy G13-1 – Råde G13-1 – @ Refsnesbanen KG
aug 28@18:30-19:49
BDO-serien G13 år KM C-sluttspill (runde 3) Sprint-Jeløy G13-1 – Råde G13-1 Refsnesbanen KG onsdag 28.08.19 18.30 www.fotball.no
Drøbak-Frogn G19-1 – Råde G19-1 – 20:15
Drøbak-Frogn G19-1 – Råde G19-1 – @ Seiersten stadion KG
aug 28@20:15-21:59
G19 KM B-sluttspill (runde 4) Drøbak-Frogn G19-1 – Råde G19-1 Seiersten stadion KG onsdag 28.08.19 20.15 www.fotball.no
29
Eika Krapfoss Menn 07 – Råde Menn Senior 03 – 18:30
Eika Krapfoss Menn 07 – Råde Menn Senior 03 – @ Øre 2
aug 29@18:30-20:14
7. divisjon Menn avd 02 (runde 14) Eika Krapfoss Menn 07 – Råde Menn Senior 03 Øre 2 torsdag 29.08.19 18.30 www.fotball.no
Trosvik G15-1 – Råde G15-1 – 18:30
Trosvik G15-1 – Råde G15-1 – @ Merkur 2 KG
aug 29@18:30-19:59
BDO-serien G15 år KM A-sluttspill (runde 7) Trosvik G15-1 – Råde G15-1 Merkur 2 KG torsdag 29.08.19 18.30 www.fotball.no
Rygge G10 Rød – Råde G10 Hvit – 18:45
Rygge G10 Rød – Råde G10 Hvit – @ Rygge KG 7er A
aug 29@18:45-19:54
Fortum-serien G10 avd. 04 (runde 11) Rygge G10 Rød – Råde G10 Hvit Rygge KG 7er A torsdag 29.08.19 18.45 www.fotball.no
30
31
Råde Menn Senior 01 – Borgen MEN 01 – 15:00
Råde Menn Senior 01 – Borgen MEN 01 – @ Råde Idp KG
aug 31@15:00-16:44
Amedialigaen (runde 18) Råde Menn Senior 01 – Borgen MEN 01 Råde Idp KG lørdag 31.08.19 15.00 www.fotball.no