Kalender Fotballkamper

man tir ons tor fre lør søn
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ås MEN 01 – Råde Menn Senior 01 0 – 4 19:00
Ås MEN 01 – Råde Menn Senior 01 0 – 4 @ Ås stadion
sep 17@19:00-20:44
Amedialigaen (runde 20) Ås MEN 01 – Råde Menn Senior 01 Ås stadion fredag 17.09.21 19.00 www.fotball.no
18
Råde G13-1 – Tune G13-1 8 – 1 13:00
Råde G13-1 – Tune G13-1 8 – 1 @ Råde KG 1
sep 18@13:00-14:19
BDO-serien G13 år KM avdeling 02 (runde 10) Råde G13-1 – Tune G13-1 Råde KG 1 lørdag 18.09.21 13.00 www.fotball.no
19
20
Råde G6 Rød – Eika Krapfoss G7 Grønn –
Råde G6 Rød – Eika Krapfoss G7 Grønn –
sep 20 heldags
G06 Minifestival 6 år 3er fotball – Moss (runde 4) Råde G6 Rød – Eika Krapfoss G7 Grønn mandag 20.09.21 00.00 www.fotball.no
Råde G7 Blå – Eika Krapfoss G7 Rød – 17:30
Råde G7 Blå – Eika Krapfoss G7 Rød –
sep 20@17:30-18:14
G07 Minifestival 7 år – Moss 01 (runde 4) Råde G7 Blå – Eika Krapfoss G7 Rød mandag 20.09.21 17.30 www.fotball.no
Råde G8 Blå – Drøbak-Frogn G8 Kings – 18:00
Råde G8 Blå – Drøbak-Frogn G8 Kings – @ Råde KG 2 5er B
sep 20@18:00-18:54
G08 avd. 03 (runde 14) Råde G8 Blå – Drøbak-Frogn G8 Kings Råde KG 2 5er B mandag 20.09.21 18.00 www.fotball.no
Ås G11 Grønn – Råde G11 Rød – 18:15
Ås G11 Grønn – Råde G11 Rød – @ Ås stadion 7er B
sep 20@18:15-19:19
G11 Lillegutter 11 år avd. 02 – BDO-serien (runde 15) Ås G11 Grønn – Råde G11 Rød Ås stadion 7er B mandag 20.09.21 18.15 www.fotball.no
Askim Fotball Men 01 – Råde Menn Senior 02 – 20:00
Askim Fotball Men 01 – Råde Menn Senior 02 – @ Askim stadion
sep 20@20:00-21:44
5. divisjon Menn (runde 20) Askim Fotball Men 01 – Råde Menn Senior 02 Askim stadion mandag 20.09.21 20.00 www.fotball.no
21
HSV G9 Son Grønn – Råde G9 Blå – 17:30
HSV G9 Son Grønn – Råde G9 Blå – @ Soon Arena 5er B2-2
sep 21@17:30-18:24
G09 avd. 04 (runde 14) HSV G9 Son Grønn – Råde G9 Blå Soon Arena 5er B2-2 tirsdag 21.09.21 17.30 www.fotball.no
Råde G8 Rød – Eika Krapfoss G8 Grønn – 17:30
Råde G8 Rød – Eika Krapfoss G8 Grønn – @ Råde KG 2 5er B
sep 21@17:30-18:24
G08 avd. 04 (runde 14) Råde G8 Rød – Eika Krapfoss G8 Grønn Råde KG 2 5er B tirsdag 21.09.21 17.30 www.fotball.no
Råde G11 – Hvaler G11-2 Hvit – 18:15
Råde G11 – Hvaler G11-2 Hvit – @ Råde KG 2 7er A
sep 21@18:15-19:19
G11 Lillegutter 11 år avd. 08 – BDO-serien (runde 15) Råde G11 – Hvaler G11-2 Hvit Råde KG 2 7er A tirsdag 21.09.21 18.15 www.fotball.no
Hafslund G13-1 – Råde G13-1 – 18:30
Hafslund G13-1 – Råde G13-1 – @ Hafslundbanen KG
sep 21@18:30-19:49
BDO-serien G13 år KM avdeling 02 (runde 9) Hafslund G13-1 – Råde G13-1 Hafslundbanen KG tirsdag 21.09.21 18.30 www.fotball.no
Råde G12 – Kambo G12 Hvit – 18:30
Råde G12 – Kambo G12 Hvit – @ Råde KG 2 9er B
sep 21@18:30-19:44
G12 Lillegutter 12 år 9er avd. 06 – BDO-serien (runde 15) Råde G12 – Kambo G12 Hvit Råde KG 2 9er B tirsdag 21.09.21 18.30 www.fotball.no
Råde G16-1 – Moss G16-3 – 19:45
Råde G16-1 – Moss G16-3 – @ Råde KG 1
sep 21@19:45-21:14
BDO-serien G15/16 år avdeling 01 (runde 13) Råde G16-1 – Moss G16-3 Råde KG 1 tirsdag 21.09.21 19.45 www.fotball.no
22
Ekholt G10 Blå – Råde G10 Rød – 18:30
Ekholt G10 Blå – Råde G10 Rød – @ Ekholt KG Mini
sep 22@18:30-19:39
G10 avd. 09 (runde 15) Ekholt G10 Blå – Råde G10 Rød Ekholt KG Mini onsdag 22.09.21 18.30 www.fotball.no
Råde G19-1 – HSV G19-1 – 20:00
Råde G19-1 – HSV G19-1 – @ Råde KG 1
sep 22@20:00-21:44
G19 KM avdeling 02 (runde 15) Råde G19-1 – HSV G19-1 Råde KG 1 onsdag 22.09.21 20.00 www.fotball.no
23
Rygge G9 Hvit – Råde G9 Rød – 17:30
Rygge G9 Hvit – Råde G9 Rød – @ Rygge KG 5er B-2
sep 23@17:30-18:24
G09 avd. 03 (runde 14) Rygge G9 Hvit – Råde G9 Rød Rygge KG 5er B-2 torsdag 23.09.21 17.30 www.fotball.no
Trosvik J15-2 – Råde J15-1 – 18:15
Trosvik J15-2 – Råde J15-1 – @ Merkur 2 KG 9er B
sep 23@18:15-19:44
BDO-serien J14/15 bredde avdeling 01 (runde 12) Trosvik J15-2 – Råde J15-1 Merkur 2 KG 9er B torsdag 23.09.21 18.15 www.fotball.no
Råde Kvinner 7er 1 – Askim Fotball Kvinner 7er 2 – 20:00
Råde Kvinner 7er 1 – Askim Fotball Kvinner 7er 2 – @ Råde KG 2 7er A
sep 23@20:00-21:14
Kvinner Senior 7er (runde 6) Råde Kvinner 7er 1 – Askim Fotball Kvinner 7er 2 Råde KG 2 7er A torsdag 23.09.21 20.00 www.fotball.no
24
25
Råde G13-1 – Kråkerøy G13-1 – 13:00
Råde G13-1 – Kråkerøy G13-1 – @ Råde KG 1
sep 25@13:00-14:19
BDO-serien G13 år KM avdeling 02 (runde 13) Råde G13-1 – Kråkerøy G13-1 Råde KG 1 lørdag 25.09.21 13.00 www.fotball.no
Råde J15-1 – Tune J15-1 – 16:00
Råde J15-1 – Tune J15-1 – @ Råde KG 1
sep 25@16:00-17:29
BDO-serien J14/15 bredde avdeling 01 (runde 10) Råde J15-1 – Tune J15-1 Råde KG 1 lørdag 25.09.21 16.00 www.fotball.no
26
Sprint-Jeløy G16-2 – Råde G16-1 – 13:00
Sprint-Jeløy G16-2 – Råde G16-1 – @ Bellevue KG
sep 26@13:00-14:29
BDO-serien G15/16 år avdeling 01 (runde 12) Sprint-Jeløy G16-2 – Råde G16-1 Bellevue KG søndag 26.09.21 13.00 www.fotball.no
27
Øreåsen G6 Hvit – Råde G6 Rød –
Øreåsen G6 Hvit – Råde G6 Rød –
sep 27 heldags
G06 Minifestival 6 år 3er fotball – Moss (runde 5) Øreåsen G6 Hvit – Råde G6 Rød mandag 27.09.21 00.00 www.fotball.no
Sprint-Jeløy G7 Gul – Råde G7 Blå – 17:15
Sprint-Jeløy G7 Gul – Råde G7 Blå – @ Bellevue KG 5er B1-1
sep 27@17:15-17:59
G07 Minifestival 7 år – Moss 01 (runde 5) Sprint-Jeløy G7 Gul – Råde G7 Blå Bellevue KG 5er B1-1 mandag 27.09.21 17.15 www.fotball.no
Kambo G12 Rød – Råde G12 – 18:15
Kambo G12 Rød – Råde G12 – @ Nøkkeland KG 9er A
sep 27@18:15-19:29
G12 Lillegutter 12 år 9er avd. 06 – BDO-serien (runde 16) Kambo G12 Rød – Råde G12 Nøkkeland KG 9er A mandag 27.09.21 18.15 www.fotball.no
Tistedalen J17-1 – Råde J17-1 – 19:30
Tistedalen J17-1 – Råde J17-1 – @ Tistedalen KG
sep 27@19:30-21:09
J16/17 KM (runde 14) Tistedalen J17-1 – Råde J17-1 Tistedalen KG mandag 27.09.21 19.30 www.fotball.no
Råde Menn Senior 01 – Kvik Halden MEN 02 – 20:00
Råde Menn Senior 01 – Kvik Halden MEN 02 – @ Råde KG 1
sep 27@20:00-21:44
Amedialigaen (runde 21) Råde Menn Senior 01 – Kvik Halden MEN 02 Råde KG 1 mandag 27.09.21 20.00 www.fotball.no
28
Råde G11 Rød – Drøbak-Frogn G11 Blå – 18:15
Råde G11 Rød – Drøbak-Frogn G11 Blå – @ Råde KG 2 7er A
sep 28@18:15-19:19
G11 Lillegutter 11 år avd. 02 – BDO-serien (runde 16) Råde G11 Rød – Drøbak-Frogn G11 Blå Råde KG 2 7er A tirsdag 28.09.21 18.15 www.fotball.no
Kvik Halden G11 Rød – Råde G11 – 18:30
Kvik Halden G11 Rød – Råde G11 – @ Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
sep 28@18:30-19:34
G11 Lillegutter 11 år avd. 08 – BDO-serien (runde 16) Kvik Halden G11 Rød – Råde G11 Strupe KG 7er A (Kynningsrud) tirsdag 28.09.21 18.30 www.fotball.no
Råde G16-1 – HSV G16-2 – 18:30
Råde G16-1 – HSV G16-2 – @ Råde KG 1
sep 28@18:30-19:59
BDO-serien G15/16 år avdeling 01 (runde 14) Råde G16-1 – HSV G16-2 Råde KG 1 tirsdag 28.09.21 18.30 www.fotball.no
Råde Menn Senior 02 – Lervik Menn A – 20:00
Råde Menn Senior 02 – Lervik Menn A – @ Råde KG 1
sep 28@20:00-21:44
5. divisjon Menn (runde 21) Råde Menn Senior 02 – Lervik Menn A Råde KG 1 tirsdag 28.09.21 20.00 www.fotball.no
29
Råde G9 Rød – Drøbak-Frogn G9 Kings – 18:15
Råde G9 Rød – Drøbak-Frogn G9 Kings – @ Råde KG 2 5er B
sep 29@18:15-19:09
G09 avd. 03 (runde 15) Råde G9 Rød – Drøbak-Frogn G9 Kings Råde KG 2 5er B onsdag 29.09.21 18.15 www.fotball.no
Råde J15-1 – Berg J15-1 – 18:15
Råde J15-1 – Berg J15-1 – @ Råde KG 1
sep 29@18:15-19:44
BDO-serien J14/15 bredde avdeling 01 (runde 13) Råde J15-1 – Berg J15-1 Råde KG 1 onsdag 29.09.21 18.15 www.fotball.no
Begby G19-1 – Råde G19-1 – 20:00
Begby G19-1 – Råde G19-1 – @ Begby kunstgress
sep 29@20:00-21:44
G19 KM avdeling 02 (runde 16) Begby G19-1 – Råde G19-1 Begby kunstgress onsdag 29.09.21 20.00 www.fotball.no
30
Råde G9 Blå – Øreåsen G9 hvit – 17:30
Råde G9 Blå – Øreåsen G9 hvit – @ Råde KG 2 5er B
sep 30@17:30-18:24
G09 avd. 04 (runde 15) Råde G9 Blå – Øreåsen G9 hvit Råde KG 2 5er B torsdag 30.09.21 17.30 www.fotball.no
Råde G10 Rød – Moss G10 Sort – 18:15
Råde G10 Rød – Moss G10 Sort – @ Råde KG 2 7er A
sep 30@18:15-19:24
G10 avd. 09 (runde 16) Råde G10 Rød – Moss G10 Sort Råde KG 2 7er A torsdag 30.09.21 18.15 www.fotball.no
Råde G14-1 – Moss G14-2 – 18:15
Råde G14-1 – Moss G14-2 – @ Råde KG 1
sep 30@18:15-19:34
BDO-serien G14 år bredde avdeling 02 (runde 14) Råde G14-1 – Moss G14-2 Råde KG 1 torsdag 30.09.21 18.15 www.fotball.no
Ås KVI 07-1 – Råde Kvinner 7er 1 – 20:00
Ås KVI 07-1 – Råde Kvinner 7er 1 – @ OBOS Block Watne Hallen 7er
sep 30@20:00-21:14
Kvinner Senior 7er (runde 7) Ås KVI 07-1 – Råde Kvinner 7er 1 OBOS Block Watne Hallen 7er torsdag 30.09.21 20.00 www.fotball.no