Kalender Fotballkamper

man tir ons tor fre lør søn
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Råde G11 Rød – Ekholt G11 Blå – 18:15
Råde G11 Rød – Ekholt G11 Blå – @ Saltnes kunstgressbane
apr 20@18:15-19:19
G11 Lillegutter 11 år avd. 01 – BDO-serien (runde 1) Råde G11 Rød – Ekholt G11 Blå Saltnes kunstgressbane mandag 20.04.20 18.15 www.fotball.no
21
Ås G11 Blå – Råde G11 Hvit – 18:15
Ås G11 Blå – Råde G11 Hvit – @ Ås stadion 7er B
apr 21@18:15-19:19
G11 Lillegutter 11 år avd. 02 – BDO-serien (runde 1) Ås G11 Blå – Råde G11 Hvit Ås stadion 7er B tirsdag 21.04.20 18.15 www.fotball.no
22
Vansjø/Svinndal G10 1 – Råde G10 Blå – 18:15
Vansjø/Svinndal G10 1 – Råde G10 Blå – @ Kirkebygden KG 7er B
apr 22@18:15-19:24
Fortum-serien G10 avd. 05 (runde 1) Vansjø/Svinndal G10 1 – Råde G10 Blå Kirkebygden KG 7er B onsdag 22.04.20 18.15 www.fotball.no
23
Råde G10 Rød – Sprint-Jeløy G10 Hvit – 17:00
Råde G10 Rød – Sprint-Jeløy G10 Hvit – @ Råde Idp KG 7er A
apr 23@17:00-18:09
Fortum-serien G10 avd. 03 (runde 1) Råde G10 Rød – Sprint-Jeløy G10 Hvit Råde Idp KG 7er A torsdag 23.04.20 17.00 www.fotball.no
24
25
26
27
Råde G8 Blå – Drøbak-Frogn G8 Tigers – 18:15
Råde G8 Blå – Drøbak-Frogn G8 Tigers – @ Råde Idp KG ny 5er B-2
apr 27@18:15-19:09
Fortum-serien G08 avd. 02 (runde 1) Råde G8 Blå – Drøbak-Frogn G8 Tigers Råde Idp KG ny 5er B-2 mandag 27.04.20 18.15 www.fotball.no
28
Sprint-Jeløy G8 Oransje – Råde G8 Rød – 17:15
Sprint-Jeløy G8 Oransje – Råde G8 Rød – @ Bellevue KG 5er B2-2
apr 28@17:15-18:09
Fortum-serien G08 avd. 03 (runde 1) Sprint-Jeløy G8 Oransje – Råde G8 Rød Bellevue KG 5er B2-2 tirsdag 28.04.20 17.15 www.fotball.no
Råde G10 Blå – Eika Krapfoss G10 Grønn – 18:15
Råde G10 Blå – Eika Krapfoss G10 Grønn – @ Råde Idp KG 7er A
apr 28@18:15-19:24
Fortum-serien G10 avd. 05 (runde 2) Råde G10 Blå – Eika Krapfoss G10 Grønn Råde Idp KG 7er A tirsdag 28.04.20 18.15 www.fotball.no
Råde G9 Rød – Moss G9 Sort – 18:15
Råde G9 Rød – Moss G9 Sort – @ Råde Ipl 3 5er B
apr 28@18:15-19:09
Fortum-serien G09 avd. 07 (runde 1) Råde G9 Rød – Moss G9 Sort Råde Ipl 3 5er B tirsdag 28.04.20 18.15 www.fotball.no
Drøbak-Frogn G11 Svart – Råde G11 Rød – 19:00
Drøbak-Frogn G11 Svart – Råde G11 Rød – @ Høyås KG 7er
apr 28@19:00-20:04
G11 Lillegutter 11 år avd. 01 – BDO-serien (runde 2) Drøbak-Frogn G11 Svart – Råde G11 Rød Høyås KG 7er tirsdag 28.04.20 19.00 www.fotball.no
29
30
Rygge G10 Rød – Råde G10 Rød – 17:15
Rygge G10 Rød – Råde G10 Rød – @ Rygge KG 7er A
apr 30@17:15-18:24
Fortum-serien G10 avd. 03 (runde 2) Rygge G10 Rød – Råde G10 Rød Rygge KG 7er A torsdag 30.04.20 17.15 www.fotball.no
Drøbak-Frogn G9 Gul – Råde G9 Blå – 18:15
Drøbak-Frogn G9 Gul – Råde G9 Blå – @ Ullerud mini 1A
apr 30@18:15-19:09
Fortum-serien G09 avd. 04 (runde 1) Drøbak-Frogn G9 Gul – Råde G9 Blå Ullerud mini 1A torsdag 30.04.20 18.15 www.fotball.no