Kalender Fotballkamper

man tir ons tor fre lør søn
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Råde J14-1 – Driv J14-1 6 – 0 18:30
Råde J14-1 – Driv J14-1 6 – 0 @ Råde Idp KG
okt 16@18:30-19:49
BDO-serien J14 år KM (runde 24) Råde J14-1 – Driv J14-1 Råde Idp KG onsdag 16.10.19 18.30 www.fotball.no
17
Lisleby G13-01 – Råde G13-1 2 – 1 18:30
Lisleby G13-01 – Råde G13-1 2 – 1 @ Sentralidrettsanlegget
okt 17@18:30-19:49
BDO-serien G13 år KM C-sluttspill (runde 9) Lisleby G13-01 – Råde G13-1 Sentralidrettsanlegget torsdag 17.10.19 18.30 www.fotball.no
Råde G15-1 – Kvik Halden G15-1 4 – 5 19:15
Råde G15-1 – Kvik Halden G15-1 4 – 5 @ Råde Idp KG
okt 17@19:15-20:44
BDO-serien G15 år KM A-sluttspill (runde 15) Råde G15-1 – Kvik Halden G15-1 Råde Idp KG torsdag 17.10.19 19.15 www.fotball.no
Ekholt G14-1 – Råde G14-1 2 – 0 20:00
Ekholt G14-1 – Råde G14-1 2 – 0 @ Ekholt kunstgress
okt 17@20:00-21:19
BDO-serien G14 år KM C-sluttspill (runde 12) Ekholt G14-1 – Råde G14-1 Ekholt kunstgress torsdag 17.10.19 20.00 www.fotball.no
Råde Kvinner Senior 02 – Ise Kvinner 1 29 – 0 20:15
Råde Kvinner Senior 02 – Ise Kvinner 1 29 – 0 @ Råde Idp KG ny 7er A
okt 17@20:15-21:29
Kvinner Senior 7-er (runde 15) Råde Kvinner Senior 02 – Ise Kvinner 1 Råde Idp KG ny 7er A torsdag 17.10.19 20.15 www.fotball.no
Trosvik G19-1 – Råde G19-1 1 – 7 20:15
Trosvik G19-1 – Råde G19-1 1 – 7 @ Merkur 2 KG
okt 17@20:15-21:59
G19 KM B-sluttspill (runde 10) Trosvik G19-1 – Råde G19-1 Merkur 2 KG torsdag 17.10.19 20.15 www.fotball.no
18
19
Råde Menn Senior 01 – Sparta Sarpsborg MEN 01 – 15:00
Råde Menn Senior 01 – Sparta Sarpsborg MEN 01 – @ Råde Idp KG
okt 19@15:00-16:44
Amedialigaen (runde 25) Råde Menn Senior 01 – Sparta Sarpsborg MEN 01 Råde Idp KG lørdag 19.10.19 15.00 www.fotball.no
20
Råde J14-1 – Tune IL – J14 – 19:00
Råde J14-1 – Tune IL – J14 – @ Råde Idp KG
okt 20@19:00-20:19
BDO-serien J14 år KM (runde 20) Råde J14-1 – Tune IL – J14 Råde Idp KG søndag 20.10.19 19.00 www.fotball.no
21
Råde G16-1 – Kråkerøy G16-1 – 18:30
Råde G16-1 – Kråkerøy G16-1 – @ Råde Idp KG
okt 21@18:30-19:59
BDO-serien G16 år KM A-sluttspill (runde 12) Råde G16-1 – Kråkerøy G16-1 Råde Idp KG mandag 21.10.19 18.30 www.fotball.no
Råde Menn Senior 02 – Lisleby MEN 01 – 20:15
Råde Menn Senior 02 – Lisleby MEN 01 – @ Råde Idp KG
okt 21@20:15-21:59
5. divisjon menn (runde 25) Råde Menn Senior 02 – Lisleby MEN 01 Råde Idp KG mandag 21.10.19 20.15 www.fotball.no
22
Råde J14-2 – Kambo J14-1 – 18:30
Råde J14-2 – Kambo J14-1 – @ Råde Idp KG Ny 9er A
okt 22@18:30-19:49
BDO-serien J13/14 år 9er B-sluttspill (runde 11) Råde J14-2 – Kambo J14-1 Råde Idp KG Ny 9er A tirsdag 22.10.19 18.30 www.fotball.no
23
Ås J14-1 – Råde J14-1 – 18:30
Ås J14-1 – Råde J14-1 – @ Ås stadion
okt 23@18:30-19:49
BDO-serien J14 år KM (runde 25) Ås J14-1 – Råde J14-1 Ås stadion onsdag 23.10.19 18.30 www.fotball.no
24
Råde G15-1 – Trosvik G15-1 – 19:15
Råde G15-1 – Trosvik G15-1 – @ Råde Idp KG
okt 24@19:15-20:44
BDO-serien G15 år KM A-sluttspill (runde 16) Råde G15-1 – Trosvik G15-1 Råde Idp KG torsdag 24.10.19 19.15 www.fotball.no
Drøbak-Frogn MEN02 – Råde Menn Senior 02 – 20:15
Drøbak-Frogn MEN02 – Råde Menn Senior 02 – @ Frogn KG
okt 24@20:15-21:59
5. divisjon menn (runde 26) Drøbak-Frogn MEN02 – Råde Menn Senior 02 Frogn KG torsdag 24.10.19 20.15 www.fotball.no
25
Ås MEN 01 – Råde Menn Senior 01 – 19:00
Ås MEN 01 – Råde Menn Senior 01 – @ Ås stadion
okt 25@19:00-20:44
Amedialigaen (runde 26) Ås MEN 01 – Råde Menn Senior 01 Ås stadion fredag 25.10.19 19.00 www.fotball.no
26
27
Råde J14-1 – Trosvik J14-1 – 19:00
Råde J14-1 – Trosvik J14-1 – @ Råde Idp KG
okt 27@19:00-20:19
BDO-serien J14 år KM (runde 22) Råde J14-1 – Trosvik J14-1 Råde Idp KG søndag 27.10.19 19.00 www.fotball.no
28
HSV J14-1 – Råde J14-2 – 18:30
HSV J14-1 – Råde J14-2 – @ Soon Arena
okt 28@18:30-19:49
BDO-serien J13/14 år 9er B-sluttspill (runde 12) HSV J14-1 – Råde J14-2 Soon Arena mandag 28.10.19 18.30 www.fotball.no
Kvik Halden G16-1 – Råde G16-1 – 19:15
Kvik Halden G16-1 – Råde G16-1 – @ Strupe KG 11er
okt 28@19:15-20:44
BDO-serien G16 år KM A-sluttspill (runde 13) Kvik Halden G16-1 – Råde G16-1 Strupe KG 11er mandag 28.10.19 19.15 www.fotball.no
29
Sprint-Jeløy G14-3 – Råde G14-1 – 18:30
Sprint-Jeløy G14-3 – Råde G14-1 – @ Bellevue KG
okt 29@18:30-19:49
BDO-serien G14 år KM C-sluttspill (runde 14) Sprint-Jeløy G14-3 – Råde G14-1 Bellevue KG tirsdag 29.10.19 18.30 www.fotball.no
30
Råde J14-1 – Eika Krapfoss J14-1 – 18:30
Råde J14-1 – Eika Krapfoss J14-1 – @ Råde Idp KG
okt 30@18:30-19:49
BDO-serien J14 år KM (runde 26) Råde J14-1 – Eika Krapfoss J14-1 Råde Idp KG onsdag 30.10.19 18.30 www.fotball.no
31
Begby G15-1 – Råde G15-1 – 19:15
Begby G15-1 – Råde G15-1 – @ Begby kunstgress
okt 31@19:15-20:44
BDO-serien G15 år KM A-sluttspill (runde 17) Begby G15-1 – Råde G15-1 Begby kunstgress torsdag 31.10.19 19.15 www.fotball.no